مقالات و آموزش ها

طریقه اتصال دوربین های کانن به وب کم

در وضعیت امروزی که دنیا درگیر ویروس کرونا است، کاربران نیاز خود را به وسایلی که بتوانند ارتباط مجازی خود را قوی تر و بهتر به بیننده خود برسانند، شدید تر احساس می کنند.
تا کنون این سوال برای شما ایجاد شده که از چه طریق دوربین های کانن رو به وب کم لب تاپ خود وصل کنید تا کیفیت تصاویر خود را بالا ببرید؟

در وضعیت امروزی که دنیا درگیر ویروس کرونا است، کاربران نیاز خود را به وسایلی که بتوانند ارتباط مجازی خود را قوی تر و بهتر به بیننده خود برسانند، شدید تر احساس می کنند. برای برگزاری ویدیو کنفرانس هایی که نیازمند تصاویر با کیفیت است بیشتری ها نمی توانند از گوشی های موبایل خود استفاده کنند زیرا کیفیت آنچنانی نسبت به دوربین های فیلم برداری و عکاسی کانن ندارند.

شرکت کانن به دنبال راهی گشت تا این راه تا هرچقدر که ممکن است برای کاربران اسان تر کند و از هزینه های بالاتر که باید برای خرید دوربین های ویدیو کنفرانس خریداری می کردند جلوگیری کند.

شرکت CANON نرم‌افزار EOS Webcam Utility را برای سیستم‌های عامل ویندوز و مک ارائه نموده است. به کمک این نرم‌افزار می توانید بیش از 40 مدل دوربین کانن اعم از دوربین‌های DSLR ، بدون آینه و حتی چند مدل محدود پاورشات را به وبکم تبدیل نموده و در اپلیکیشن‌های ویدیو کنفرانس معروف دنیا به عنوان وبکم استفاده کنید. این نرم‌افزار با برنامه‌های ویدیو کنفرانس زیر قابل استفاده می باشد :

Cisco Webex, Facebook Messenger, Streamlabs OBS, Discord, Microsoft Teams, YouTube Live, Facebook Live, Open Broadcaster Software, ZOOM, Hangouts, Skype, Apple FaceTime, Hangouts Meet, Slack .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *